د, 07/01/1398 - 11:32 nooh

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس سال 1398

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس سال 1398
بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس سال 1398

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس سال 1398

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)

«یک تحلیل عمیق که محصول تجارب بیست ساله ی نظریه پردازان سیاسی بیگانه است، همه ی دشمنان ایران اسلامی را به این نتیجه رسانیده است که راه سلطه بر ارکان جمهوری اسلامی و رخنه در پایه های استوار این نظام شامخ، منحصراً سست کردن ایمان دینی نسل جوان، سست کردن پیوند فکری و عاطفی آنان با کانون های اصلی نظام، سست کردن انگیزه های آموزشی و پروشی آن ها است امروز هدف اصلی همه ی تبلیغات و نظریه پردازی های دستگاه های پر خرج تبلیغاتی استکباری و صهیونیستی همین است و بس»

اول مهر، بهار رویش ها در سرزمین دانایی و بصیرت و مطلع پرتو تعلیم و تربیت در جامعه است معلمین مشفقانه بار دیگر صحنه عاشورا را برای دانش آموزان باز خواهند کرد و مشقی را می آموزند که همیشه باید همچون قاسم بن حسن ها، شهید فهمیده ها و حججی ها سر بر افراشته همچون کوهی استوار بود و هشت سال دفاع مقدس تجلی این تربیت و نمونه های شاخص از الگوهای عاشورائی است.

پر واضح است منابع انسانی در هر کشور بزرگترین سرمایه کشور است و دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور با نگاهی بلند مدت به عنوان اصلی ترین سرمایه انسانی می باشند: آینده کشور توسط علم و دانش و کار کوشش و مهارتهای موثر ساخته می شود که لازمه آن پرداختن به مقوله علم آموزی با کیفیت و شیوهای نوین در نظام تعلیم تربیت جمهوری اسلامی می باشد. همانگونه که در بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری مد ظله العالی برای پیشبرد انقلاب اسلامی بیش از هر موضوعی بر جوانان و جایگاه علم و دانش تاکید شده که لازمه رسیدن به قله های دانش ایجاد نگرشی اساسی در رویکرد به نهاد تعلیم و تربیت در کشور می باشد.

از این رو تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت ضرورتی انکار ناپذیر است و برای در انداختن طرحی نو در نظام آموزش و پرورش پرداختن به سند تحول بنیادین می تواند نقشی چشمگیر در ساختن کشوری متفاوت در حوزه فرهنگ و سیاست اقتصاد و ... داشته باشد.  انشالله سال جدید تحصیلی که با این رویکرد آغاز گردد می تواند پشتوانه ای قدرتمند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی گشته و در این برهه حساس شگفتی بیافریند.

سازمان بسیج فرهنگیان ضمن گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس و ارج نهادن به زحمات بی دریغ مسئولین نظام تعلیم و تربیت و همچنین ایثار معلمین عزیز در حرکت نظام جمهوری اسلامی ایران این روز را تبریک گفته و انتظار دارد با تلاش مجاهدانه و عمل به رهنمود های مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و در ذیل عنایات خاصه حضرت حجت (روحی و ارواح العالمین لتراب  مقدمه فدا). زمینه ساز ظهور ایشان باشیم. انشا الله.

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.