شماره مطلب: 16087
درمراسم تودیع و معارفه مسئولین بسیج فرهنگیان : فرمانده سپاه استان خراسان جنوبی:

ظرفیت بسیج برای تحقق اقتصاد مقاومتی بکارگیری شود

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) استان خراسان جنوبی با بیان اینکه قدر و منزلت بسیج به دلیل داشتن انسان‌های بزرگ است گفت: ظرفیت بسیج برای تحقق اقتصاد مقاومتی بکارگیری شود.
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ علی قاسمی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی اظهار داشت: ارزش نیروی انسانی یک ارزش بسیار بالا است و قدر و منزلت آموزش و پرورش انسان‌ها به این دلیل است که بحث تربیت و آموزش را برعهده دارد.

وی با بیان اینکه قدر و منزلت بسیج به دلیل داشتن انسان‌های بزرگ است افزود: بسیج در جمهوری اسلامی یک ذخیره پایان‌ناپذیر و بزرگترین سرمایه اجتماعی ما است.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی بیان کرد: در حال حاضر قریب به 23 میلیون بسیج سازماندهی شده داریم و هرکس که انقلابی است بسیجی نیز خواهد بود.

قاسمی با اشاره به خدمات بسیج تصریح کرد: ما پاداش و خدماتی به بسیج ارائه نمی‌دهیم اما در عوض بسیج خدمات زیادی را به مردم و جامعه ارائه می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: جهاد کبیر توسط دانشگاهیان و فرهنگیان داوطلب برای مردم تشریح می‌شود بنابراین کسی غیر از دانشگاهیان و فرهنگیان نمی‌تواند به خوبی بسیج را برای مردم تشریح کند.

فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه جهاد کبیر برای نظام از هرچیزی بالاتر است یادآور شد: بسیج فرهنگیان و دانش آموزی سرآمد سایر بسیجیان است.

قاسمی با بیان اینکه کسی که کلیات قانون اساسی را قبول دارد بسیجی است گفت: بسیجی باید به روز باشد و مسائل روز را نیز به جامعه منتقل کند.

وی افزود: آموزش و پرورش بسیج را همراهی می‌کند اما این همراهی و همکاری باید بیشتر از گذشته باشد.

مقالات

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.